andrarumsif.se
Aktuellt*
Pressnytt*
Reportage*
Ungdom&Junior*
Kalender*
Kartor*
Klubbinfo*
Länkar*
OL-statistik*
Gästboken*
Eventor*
Dokument*
Resultat*
Bildarkivet*
Kontaktlista
Verktyg
Anmälan höstaktiviteter*
Skidförbundets tävlingskalender*
Sponsorer
Sparbanken Skåne

Sparbanken Syd
Andrarums IF - Statistik

Årets orienterare 2017 (efter 83 tävlingar) Uppdaterad 2017-10-17
De 20 bästa resultaten räknas
Elin Nilsson 2004 poäng (50 tävlingar)
Maria Mickelåker 1975 poäng (29)
Ingela Thoresson 1953 poäng (31)
Heide Persson 1881 poäng (25)
Johan Mickelåker 1828 poäng (24)

Detaljerad tävlingsstatistik
Statistik 2017
Statistik 2002-2016
Tävlingsmärken
Antal tävlingsstarter

Ungdomarnas flitpris 2017 (Träningar + tävlingar, minst 40 ggr för att få pris,) Uppdaterat 2017-10-05
Elin Nilsson 66
Stellan Gradin 55
Clara Ehrnborn 45
Alfons Mickelåker 39
Hugo Thoresson 38
Eskil Soelberg 33
Erik Thoresson 33
Anton Soelberg 30
Vide Häggström 27
Elias Nilsson 27
Brian Ahlm 22
Wilma Lindvall 21
Gustav Ehrnborn 19
Tyr Häggström 19
Ludwig Andersson 17
Robin Ahlm 13
Julius Sundberg 12
Viggo Ahlm 10
Sverre Häggström 10
August Härvell 10
Emma Assarsson 9
Casper Nilsson 7
Viktor Olsson 7
Fabian Andersson 5
Tim Nilsson 5
Felix Olsson 5
Hugo Olsson 5
Vera Olsson 5

Smens träningspris Damer 2016 (Endast träningar) Uppdaterat 2018-10-05
Ingela Thoresson 47
Maria Mickelåker 32
Erika Nilsson 22
Kerstin Glantz 19
Susanne Qvist 18
Barbro Nilsson 16
Gudrun Nilsson 16
Ingela Nilsson 15
Christina Nilsson 15
Ingela Nilsson 14
Anette Thoresson 13

Smens träningspris Herrar 2016 (Endast träningar) Uppdaterat 2017-10-05
Michael Nilsson 35
Magnus Nilsson 33
Kjell Wilhemsson 33
Jan Gradin 30
Mats Berglund 29
Jan Bergström 28
Kent Nilsson 26
Sune Soelberg 24
Ola Häggström 23
Bengt Nilsson 20


PDF
18/10
18:30Planering KulturTramp 2018Info
Möte 2 klubbstugan
19/10
18:30Löpträning/RullskidorInfo
21/10
11:00GruvorienteringInfo
24/10
18:30NattcupInfo
26/10
18:30Löpträning/RullskidorInfo
31/10
18:30NattcupInfo
PDF
KulturTrampet